Menu Zamknij

Niemieccy lekarze o pacjentach z Polski ubezpieczonych w euroKV

Pacjenci polscy coraz częściej korzystają z niemieckiej służby zdrowia. Pracując, prowadząc firmę, studiując w Niemczech może nam się przydarzyć choroba czy kontuzja, wymagająca interwencji medycznej. Wtedy trafiamy do niemieckiego lekarza pierwszego kontaktu lub szpitalnego. Co mówią niemieccy lekarze o ubezpieczeniach euroKV?

  • ubezpieczenia z euroKV są skuteczne
  • ubezpieczenia z euroKV pokrywają wszystkie koszty leczenia
  • pacjencji polscy z ubezpieczeniami z euroKV nie muszą dopłacać nic do leczenia
  • jeżeli pacjent ma ubezpieczenie z euroKV nigdy nie ma problemu z pokryciem kosztów leczenia 
  • ubezpieczenie z euroKV to spokój i komfort dla lekarza i pacjenta

Infolinia

+49 2171-7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

UBEZPIECZENIA Z EUROKV TANIE + SKUTECZNE + MOBILNE

Zalety ubezpieczeń zdrowotnych, oferowanych przez euroKV:

  •  tanie – możesz mieć ubezpieczenie zdrowotne już od 1 € dziennie 
  • skuteczne – ponieważ dają pełną ochronę ubezpieczeniową w momencie choroby, kontuzji, czy nawet konieczności transportu pacjenta do Polski
  • mobilne – możesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne na dzień przed wyjazdem do Niemiec, nawet nie odwiedzając biura euroKV – szczegóły ustalimy przez WhatsApp, Messengera czy mailowo

Dr Thomas Weigel    Pediatra

Wszyscy polscy pacjenci, którzy trafiają do mnie z ubezpieczeniem EuroKV bez problemu otrzymują kompleksową pomoc medyczną i nie płacą nic za leczenie. Całość kosztów pokrywa polisa.

Prof Markus Schneider Chirurg

Coraz częściej na mój oddział urazowy trafiają pacjenci z Polski – pracują tutaj, mieszkają, wychowują dzieci. A z ubezpieczeniem zdrowotnym EuroKV nie muszą się obawiać kosztów leczenia. 

Dr Marta Schulz   Stomatolog

Już od kilku lat, liczba polskich pacjentów mojego gabinetu rośnie z roku na rok. Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu z EuroKV mają możliwość leczenia stomatologicznego bez dodatkowych kosztów.   

Dr Olga Braun Neurolog

Pacjenci z Polski poszukujący fachowej pomocy neurologicznej, uzyskują ją bez problemu w Niemczech dzięki ubezpieczeniom z EuroKV. To niedrogie i skuteczne ubezpieczenie zdrowotne.

Dr Marcus Engel Ortopeda

Polscy budowlańcy pracujący w Niemczech mogą teraz bez przeszkód korzystać z moich usług, dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu z EuroKV. Bez dopłat, bez kłopotu, bez kolejek.

Dr Martha Mann Psycholog

Pobyt za granicą, szczególnie dłuższy może się okazać trudnym przeżyciem. Dlatego coraz częściej mam pacjentów z Polski, którzy mogą otrzymać pomoc psychologiczną u mnie.

Inga Strauss Położna

Polki rodzą w Niemczech coraz więcej dzieci, a dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym, które wykupują np. w EuroKV mogą się cieszyć doskonałą służbą zdrowia w DE. Z tego co mówią, są zadowolone, bo tutaj warunki są o wiele lepsze niż w Polsce.

WIlhelm Mohl Rehabilitant

Jeżeli Polak ma ubezpieczenie zdrowotne wykupione w niemieckiej kasie chorych to bez kłopotu może zgłosić się do mnie na rehabilitację. Zapewniam wysoki poziom i skuteczność rehabilitacji, a z tej korzysta u mnie coraz więcej Polaków.

Susan Warnke Dietetyk

Niemiecki dietetyk może pomagać polskim pacjentom, jeżeli Ci mają niemieckie ubezpieczenia zdrowotne. A posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego przez Polaka jest coraz bardziej doceniane w Niemczech. Zachęcam do posiadania polisy w DE.