Menu Zamknij

Ubezpieczenie zdrowotne – Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

   Nasze hity ubezpieczeniowe

   1. UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI55 €/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

   2. UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH od 30 €/miesiąc  

   JEDNA CENA = 3 UBEZPIECZENIA: ZDROWOTNE+OC+WYPADKOWE !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

+49 2171-7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech
dla pracujących na umowie i prowadzących gewerbe

Chcesz założyć w Niemczech firmę? Gewerba daje bardzo dużą elastyczność i pozwala minimalizować koszty prowadzenia. Musisz jednak pamiętać o pewnym wydatku, którego nie można lekceważyć. To obowiązkowe w Niemczech ubezpieczenie zdrowotne. Powinien je wykupić każdy przedsiębiorca czy pracownik nawet sezonowy, zyskując bezpłatną opiekę medyczną w Niemczech. 

Pamiętaj – jeśli pracujesz na swój rachunek, nikt poza Tobą samym nie będzie opłacać tego ubezpieczenia. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i możliwość bezpłatnego leczenia w Niemczech, dzięki posiadanemu ubezpieczeniu zdrowotnemu.

Czy Polakom wyjeżdżającym do Niemiec do pracy przysługuje darmowa opieka medyczna? 

Tak, ale pod warunkiem,  że pracują na umowie o pracę i składki zdrowotne odprowadza za nich pracodawca. Te osoby, które zakładają swoją firmę – gewerbe, powinny wykupić dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Jego koszt zaczyna się już od 51 euro miesięcznie. Taka polisa pokrywa niemal wszystkie zabiegi i świadczenia medyczne w Niemczech i zawsze oferuje większy pakiet świadczeń medycznych  w stosunku do państwowego ubezpieczenia.

Brak ubezpieczenie zdrowotnego w Niemczech oznacza, że koszty leczenia pokrywa chory z własnej kieszeni. Mogą to być naprawdę duże wydatki. Tymczasem miesięczna składka za dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne rozpoczyna się już od 51 euro. Taka polisa pokrywa koszty wizyt lekarskich, operacji, zabiegów stomatologicznych, a także refunduje zakup okularów oraz naprawę czy wykonanie protez zębowych i wiele więcej usług medycznych.

Jeżeli prowadzisz firmę lub agencję w Niemczech to pomyśl już dzisiaj o doskonałym ubezpieczeniu grupowym w skład którego wchodzą:

Ubezpieczenie  ZDROWOTNE + Ubezpieczenie WYPADKOWE  + OC Ochrona cywilna, którą nazywamy  Golden Insurance Trio             

 

Składki kształtują się tutaj wyjątkowo nisko: przy 31 dniach koszt składki to tylko 30,00 €, a przy 62 dniach zaledwie 60,00 €.

Ubezpieczenie to jest w szczególności przydatne dla firm, które zatrudniają większy zespół, którego członkowie winni mieć ubezpieczenie zdrowotne. Do obsługi ubezpieczenia oddajemy proste urządzenie do liczenia wysokości składek w postaci sformatowanego pliku Excela – który pozwala ubezpieczać/meldować i odmeldowywać pracowników.

Co istotne, składkę płacimy tylko za faktycznie wykorzystany okres ubezpieczenia, a w momencie wyjazdu pracownika otrzymujemy zwrot środków wydatkowanych na składki.

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:

ZALETY UBEZPIECZENIA W EUROKV.pl

✅  Ubezpieczenie bez ograniczenia

✅  Leczenie odbywa się w Niemczech – top medycyna

✅  Ubezpieczenie spełnia warunki niemieckie               

✅  Składka w euroKV.pl ma jedną cenę a w tym 3 ubezpieczenia                         

✅  Możliwość opłacania składki miesięcznie 

Stałe ubezpieczenie np. na 12 miesięcy z możliwością przerwania w dowolnym momencie np. w przypadku powrotu do Polski

  ✅  Ubezpieczenie na 12 miesięcy pozwala na leczenie także po powrocie do Polski

  ✅ Ubezpieczenie ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej

                                                                                              NASZ SERWIS JEST DLA CIEBIE ZAWSZE KORZYSTNY

Ubezpieczenie to nie tylko polisa czy kawałek papieru to coś więcej !Service w Eurokv ubezpieczenie w Niemczech

Serwis Eurokv ubezpieczenie w Niemczech, to: 

                         ZAUFANIE, SOLIDNOŚĆ, NISKIE KOSZTY

Pamiętaj, że posiadanie ubezpieczenia jest obowiązkowe                                                                                                                                                           a pozornie oszczędzając 30 czy 55 € ryzykujesz wiele. Czy warto?

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:

1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (Dz.U. L 200 z 7.6.2004, str. 1)

2. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) NR 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004 w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (DZ.U L 284 z 30.10.2009, str. 1)

3. DECYZJA NR S1 Komisji Administracyjnej ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego z dnia 12 czerwca 2009 r. dotycząca Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego

4. DECYZJA NR S3 Komisji Administracyjnej ds. Zabezpieczenia Społecznego określającej świadczenia objęte zakresem art. 19 ust. 1 i art. 27 ust. 1 rozporządzenia nr 883/2004 oraz art. 25 lit. A) pkt 3 rozporządzenia nr 987/2009 Akty prawne prawa krajowego:

5. Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r . o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 581) oraz niektóre akty wykonawcze do ustawy odnoszące się do koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Gewerbe – jakie dokumenty potrzebne do założenia firmy w Niemczech?

Czy zakładasz firmę samodzielnie, czy zlecasz jej założenie kancelarii doradczej powinieneś przygotować się na skompletowanie pewnych dokumentów, niezbędnych dla rejestracji firmy:

 • dwustronna kopia dowodu osobistego lub paszportu
 • pełnomocnictwo do zarejestrowania działalności gospodarczej,

Tyle jeśli robimy to przez Carebiuro. Jeśli nie to jeszcze:

 • Koncesja, zezwolenie lub udokumentowane uprawnienia do wykonywania konkretnego zawodu;
 • umowa najmu lokalu przeznaczonego do prowadzenia działalności;
 • potwierdzenie zameldowania w Niemczech (Carebiuro to zalatwia)

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur 

Obowiązki w trakcie prowadzenia gewerbe

Jeżeli zbadaliśmy rynek branży, w której mamy zamiar działać w Niemczech, znamy konkurencję i jej oferty a może nawet mamy już wstępne zlecenia, to konsekwentnie musimy też realizować obowiązki wobec niemieckiego systemu, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Do najważniejszych obowiązków należą:

 • prowadzenie księgowości – rozliczania kosztów i przychodów z niemieckim urzędem skarbowym i regulowanie należnych podatków – z prowadzenia legalnej działalności i systematycznego rozliczania podatków posiadamy rozliczne korzyści m.in. możliwość rozliczenia wysokiej kwoty od podatku, możliwość rozliczania się wspólnie z małżonkiem, możliwość zwrotu podatku
 • płacenie składek na ubezpieczenie zdrowotne – nieograniczony dostęp do niemieckiej służby zdrowia dla właściciela gewerbe oraz w przypadku państwowego ubezpieczenia dostęp do leczenia naszych bliskich

Wszystkich chętnych do założenia własnej działalności gewerbe, którzy potrzebują wsparcia merytorycznego i wyręczenia w obowiązkach związanych z założeniem firmy w Niemczech zapraszamy serdecznie do konsultacji i kontaktu z zespołem Carebiuro. Nasz zespół z przyjemnością pomoże we wszystkich formalnościach, związanych z założeniem i prowadzeniem gewerbe w Niemczech.

ubezpieczenia gewerbe