Menu Zamknij

Ubezpieczenie zdrowotne– Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

Nasze hity ubezpieczeniowe

1. UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI –                                                                                                                         55€/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

2. UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNÓW STARSZYCH – od 30€ /miesiąc

             JEDNA CENA – 3 UBEZPIECZENIA !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

999 888 777

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech

Chcesz założyć w Niemczech firmę? Gewerba daje bardzo dużą elastyczność i pozwala minimalizować swoje koszta. Musisz jednak pamiętać o pewnym wydatku, którego nie można lekceważyć. To dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Może go wykupić każdy przedsiębiorca lub pracownik sezonowy, zyskując bezpłatną opiekę medyczną w Niemczech. Pamiętaj – jeśli pracujesz na swój rachunek, nikt poza Tobą samym nie będzie opłacać tego ubezpieczenia

Czy Polakom wyjeżdżający do Niemiec do pracy przysługuje darmowa opieka medyczna? Tak, ale pod warunkiem że pracują na umowie o pracę i składki zdrowotne odprowadza pracodawca. Ci, którzy zakładają swoją firmę – gewerbe, powinni wykupić dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Jego koszt to od 51 euro miesięcznie. Polisa pokrywa niemal wszystkie zabiegi i świadczenia medyczne w Niemczech.

Brak ubezpieczenie zdrowotnego w Niemczech oznacza, że koszty leczenia pokrywa chory z własnej kieszeni. Mogą to być naprawdę duże wydatki. Tymczasem miesięczna składka za dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne rozpoczyna się już od 51 euro. Taka polisa pokrywa koszty wizyt lekarskich, operacji, leczenia zębów, a także refunduje zakup okularów, naprawę lub wykonanie protez zębowych i wiele więcej.

Jeżeli prowadzisz firmę lub agencję w Niemczech to pomyśl już dzisiaj o doskonałym ubezpieczeniu grupowym w skład którego wchodzą:

Ubezpieczenie  ZDROWOTNE + Ubezpieczenie WYPADKOWE  + OC Ochrona cywilna    

którą nazywamy Golden Insurance Trio.

 

Składki kształtują się tutaj wyjątkowo nisko: przy 31dniach kosztuje 30,00€, a przy 62 dniach tylko 60,00 €.

Ubezpieczenie to jest w szczególności przydatne dla firm, które zatrudniają większy zespół, którego członkowie winni mieć ubezpieczenie zdrowotne. Do obsługi ubezpieczenia oddajemy proste urządzenie w postaci formatu Excela – który pozwala ubezpieczać/meldować i odmeldowywać pracowników.

Istotna informacja jest taka, że składkę płacimy tylko za faktycznie wykorzystany okres ubezpieczenia a w momencie wyjazdu pracownika otrzymujemy zwrot środków wydatkowanych na składki.

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:

ZALETY UBEZPIECZENIA W EUROKV.pl

✅Ubezpieczenie bez ograniczenia kosztów
✅Leczenie odbywa się w Niemczech – dostęp do jednej z najlepszych służb zdrowia w Europie
✅Ubezpieczenie spełnia warunki niemieckie
✅Składka w euroKV.pl ma jedną cenę i obejmuje 3 rodzaje ubezpieczeń: Zdrowotne + OC + wypadkowe
✅Możliwość opłacania składki miesięcznie
Stałe ubezpieczenie np. na 12 miesięcy z możliwością przerwania w dowolnym momencie np. w przypadku powrotu do Polski
✅Ubezpieczenie na 12 miesięcy pozwala na leczenie także po powrocie do Polski
✅Ubezpieczenie ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej

 

NASZ SERVICE JEST DLA CIEBIE ZAWSZE

ubezpieczenie to nie tylko polisa czy kawalek panieru to cos wiecej !Service w Eurokv ubezpieczenie w Niemczech

 

Service w Eurokv ubezpieczenie w Niemczech

                 ZAUFANIE

Pamientaj ze posiadanie ubezpieczenia jest obowioazkowe jednak

oszczedzajaca 30 czy 55€ ryzukujesz wiele. czy warto?

 

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:

1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (Dz.U. L 200 z 7.6.2004, str. 1)

2. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) NR 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004 w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (DZ.U L 284 z 30.10.2009, str. 1)

3. DECYZJA NR S1 Komisji Administracyjnej ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego z dnia 12 czerwca 2009 r. dotycząca Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego

4. DECYZJA NR S3 Komisji Administracyjnej ds. Zabezpieczenia Społecznego określającej świadczenia objęte zakresem art. 19 ust. 1 i art. 27 ust. 1 rozporządzenia nr 883/2004 oraz art. 25 lit. A) pkt 3 rozporządzenia nr 987/2009 Akty prawne prawa krajowego:

5. Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r . o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 581) oraz niektóre akty wykonawcze do ustawy odnoszące się do koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Gewerbe – jakie dokumenty potrzebne do założenia firmy w Niemczech?

Czy zakładasz firmę samodzielnie, czy zlecasz jej założenie kancelarii doradczej powinieneś przygotować się na skompletowanie pewnych dokumentów, niezbędnych dla rejestracji firmy:

 • dwustronna kopia dowodu osobistego lub paszportu
 • pełnomocnictwo do zarejestrowania działalności gospodarczej,

Tyle jeśli robimy to przez Carebiuro. Jeśli nie to jeszcze:

 • Koncesja, zezwolenie lub udokumentowane uprawnienia do wykonywania konkretnego zawodu;
 • umowa najmu lokalu przeznaczonego do prowadzenia działalności;
 • potwierdzenie zameldowania w Niemczech (Carebiuro to zalatwia) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur 

Obowiązki w trakcie prowadzenia gewerbe

Jeżeli zbadaliśmy rynek branży, w której mamy zamiar działać w Niemczech, znamy konkurencję i jej oferty a może nawet mamy już wstępne zlecenia, to konsekwentnie musimy też realizować obowiązki wobec niemieckiego systemu, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Do najważniejszych obowiązków należą:

 • prowadzenie księgowości – rozliczania kosztów i przychodów z niemieckim urzędem skarbowym i regulowanie należnych podatków – z prowadzenia legalnej działalności i systematycznego rozliczania podatków posiadamy rozliczne korzyści m.in. możliwość rozliczenia wysokiej kwoty od podatku, możliwość rozliczania się wspólnie z małżonkiem, możliwość zwrotu podatku
 • płacenie składek na ubezpieczenie zdrowotne – nieograniczony dostęp do niemieckiej służby zdrowia dla właściciela gewerbe oraz w przypadku państwowego ubezpieczenia dostęp do leczenia naszych bliskich

 

Wszystkich chętnych do założenia własnej działalności gewerbe, którzy potrzebują wsparcia merytorycznego i wyręczenia w obowiązkach związanych z założeniem firmy w Niemczech zapraszamy serdecznie do konsultacji i kontaktu z zespołem Carebiuro. Nasz zespół z przyjemnością pomoże we wszystkich formalnościach, związanych z założeniem i prowadzeniem gewerbe w Niemczech.

ubezpieczenia gewerbe