Menu Zamknij

Ubezpieczenie zdrowotne– Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

Nasze hity ubezpieczeniowe

1. UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI –                                                                                                    55€/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

2. UBEZPIECZENIE DLA PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH

             JEDNA CENA – 3 UBEZPIECZENIA !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

+49 2171 776912

email

poczta@eurokv.de

Skype

eurokv

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Belgii

Ubezpieczenie zdrowotne na czas wyjazdu Belgii

Rynek ubezpieczeń w Holandii oferuje wiele wariantów ubezpieczenia zdrowotnego dla cudzoziemców przebywających w tym kraju. Nie musisz samodzielnie przedzierać się przez setki ofert ubezpieczeniowych w dodatku pisanych w obcym języku, którego może jeszcze nie znasz na tyle by posługiwać się nim swobodnie. Zrobimy to za Ciebie – w EuroKV.pl pracuje zespół doradców ubezpieczeniowych, specjalizujących się w polisach dla Polaków, wyjeżdżających za granicę bez względu na kierunek, charakter i okres pobytu poza granicami naszego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem już dziś.

Zanim założysz w Niemczech gewerbe, powinieneś poznać koszty jej prowadzenia. Tak naprawdę są one niskie. Obliczając je, nie wolno zapomnieć o zakupie dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia Ci ono kompleksową ochronę. Brak ubezpieczenia oznacza, że za wszystkie wizyty lekarskie czy przepisane leki, będziesz musiał płacić z własnej kieszeni

Zanim założysz w Niemczech gewerbe, powinieneś poznać koszty jej prowadzenia. Tak naprawdę są one niskie. Obliczając je, nie wolno zapomnieć o zakupie dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia Ci ono kompleksową ochronę. Brak ubezpieczenia oznacza, że za wszystkie wizyty lekarskie czy przepisane leki, będziesz musiał płacić z własnej kieszeni.

Jedną z przodujący firmy do zakładania Gewebe jest Carebiuro.de Założenie Gewerbe w Niemczech w tej firmie odbywa się nie tylko drogą elektroniczną ale również i pocztową. Carebiuro.de -Gewerbe bez zameldowania w Niemczech .

Czy istnieje takie ubezpieczenie dla prowadzących gewerbe Niemcy, które będzie obowiązywać również w czasie urlopu? Oczywiście że tak. Taka polisa kosztuje zaledwie 30 € za miesiąc i ochrona ubezpieczeniowa działa także w czasie urlopu pracodawcy, który może trwać do 6 tygodni – również na terenie Polski. Warunkiem jest polisa zawarta na min. 12 miesięcy.

Tanie ubezpieczenia dla Polaków w Belgii

Gdzie kupić tanie ubezpieczenie na wyjazd do Belgii? Ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd do pracy? A może nie muszę się ubezpieczać? Masz wątpliwości? My wiemy jak je rozwiać. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z EuroKV, dotyczące ubezpieczenia i możliwości tanich składek. W EuroKV.pl przedstawimy Ci wachlarz możliwości ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich w trakcie pobytu w Belgii. Zapraszamy do kontaktu.

Niedrogie ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech, dedykowane Polakom prowadzącym firmę – gewerbe lub pracownikom sezonowym, kosztuje od 30 € miesięcznie. Tak niska cena ubezpieczenia zapewnia Ci kompleksową i bezpłatną opiekę medyczną, operacje, wizyty kontrolne, a także zapewnia refundację sprzętu rehabilitacyjnego. Pamiętaj o zakupie polisy, przed wyjazdem do Niemiec.

Czy wiesz, że aby cieszyć się kompleksowym ubezpieczeniem zdrowotnym w Niemczech, nie musisz płacić fortuny, ani być zatrudnionym na umowę o pracę? Najlepsze i najtańsze ubezpieczenie zdrowotne dla Polaków, możesz mieć już od 30€ miesięcznie.

Możesz również dokupić do niego ciekawe dodatki, jak ubezpieczenie OC w życiu zawodowym lub prywatnym.

Zastanawiasz się co pokrywa ubezpieczenie zdrowotne dla Polaków w Niemczech? W cenie od 55 €  miesięcznie masz bezpłatne leczenie i wizyty lekarskie, pełne pokrycie kosztów pobytu w szpitalu oraz darmowe leki przepisane przez lekarza. Ponad to otrzymujesz dofinansowanie do zakupu okularów oraz protez zębowych i ich napraw. Ubezpieczenie można zawrzeć na czas od 1 miesiąca wzwyż.

Kiedy muszę się ubezpieczyć w Niemczech czy Belgii ? Czy mam mieć wykupione ubezpieczenie zdrowotne już w chwili przyjazdu do EU czy zameldowania się na terenie Niemiec? A może mam na to czas i mogę je wykupić po 3 miesiącach pobytu w Niemczech?

 

Planując wyjazd do Belgii czy Niemiec na dłuższy pobyt, zwłaszcza o charakterze zarobkowym każdy cudzoziemiec a więc i obywatel Polski winien zaopatrzyć się w stosowne ubezpieczenie zdrowotne i posiadać je już w momencie wjazdu na teren Niemiec. Obowiązek ten jest uregulowany prawnie odgórnie przez prawodawcę niemieckiego i przepisy Unii Europejskiej, do której należy nasz kraj.

Jeżeli Twój pobyt w Niemczech ma charakter turystyczny, lub przebywasz tutaj by znaleźć pracę, a pobyt nie przekroczy 3 miesięcy wystarczającym ubezpieczeniem dla Ciebie jest prywatne ubezpieczenie turystyczne wykupione przed wyjazdem lub ubezpieczenie na bazie karty EKUZ.

Po 3 miesięcznym pobycie w Niemczech jesteś zobligowany do podjęcia formalności związanych z uporządkowaniem Twojego statusu – powinieneś się zameldować i wykupić ubezpieczenie zdrowotne w państwowej lub prywatnej kasie chorych.

Do wyboru masz ponad 150 instytucji ubezpieczeniowych w Niemczech i tylko od Twoich osobistych preferencji i zasobności portfela zależy czy ubezpieczysz się w państwowej kasie chorych czy prywatnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Istotne jest byś posiadał ubezpieczenie zdrowotne, które pozwoli Ci na dostęp do niemieckiej służby zdrowia w przypadku choroby, wypadku, zabiegu chirurgicznego czy rehabilitacji.

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:

 

 1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (Dz.U. L 200 z 7.6.2004, str. 1)

 

 1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) NR 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004 w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (DZ.U L 284 z 30.10.2009, str. 1)

 

 1. DECYZJA NR S1 Komisji Administracyjnej ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego z dnia 12 czerwca 2009 r. dotycząca Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego

 

 

 1. DECYZJA NR S3 Komisji Administracyjnej ds. Zabezpieczenia Społecznego określającej świadczenia objęte zakresem art. 19 ust. 1 i art. 27 ust. 1 rozporządzenia nr 883/2004 oraz art. 25 lit. A) pkt 3 rozporządzenia nr 987/2009 Akty prawne prawa krajowego:

 

 1. Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r . o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 581) oraz niektóre akty wykonawcze do ustawy odnoszące się do koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Tanie ubezpieczenie w Niemczech

Pracując w Niemczech, zarabiasz kilka razy więcej niż w Polsce, ale musisz pamiętać że nie otrzymujesz darmowej opieki medycznej. Możesz to jednak zmienić, kupując dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Dla osób mających w Polsce takie ubezpieczenie kosztuje ono 30 € miesięcznie, a dla tych, którzy go nie posiadają – zaledwie 55 € za miesiąc. Przy umowie powyżej 12 miesięcy, obejmuje ono również 45 dni urlopu w ciągu roku.

Gewerba w Niemczech to najbardziej popularna forma samozatrudnienia. Korzystają z niej chętnie Polacy, pracujący w branży budowlanej oraz jako pracownicy sezonowi. Musisz pamiętać że jednym z kosztów prowadzenia swojej firmy, będzie dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Zakupisz go w niskiej cenie już od 30 € za miesiąc. Jeżeli w Polsce nie posiadałeś żadnego ubezpieczenia, to cena wzrasta do 55 euro miesięcznie i nadal jest jedną z niższych w Niemczech.

 

Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl
Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl

Otwarte granice Unii Europejskiej sprzyjają prowadzeniu firmy w innym kraju niż Polska. Na gewerbe w Niemczech decyduje się wielu Polaków, specjalistów w branży budowlanej i remontowej. Jest to prosty sposób na zarobienie dobrych pieniędzy, pracując na własny rachunek. Nie wolno jednak zapomnieć o tym, że w takiej pracy warto mieć dobre ubezpieczenie zdrowotne. A takie kosztuje już od 30 € miesięcznie.

Prowadzenie firmy w Niemczech jest możliwe dla każdego Polaka. Jeżeli zdecydujesz się założyć gewerbe, powinieneś pamiętać o jednej ważnej rzeczy – nie odprowadzasz składek na ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna jest dla Ciebie płatna. Ale aby móc to zmienić, wystarczy tylko zakupić polisę obowiązującą od jednego miesiąca i kosztującą od 30 euro, a dla tych którzy nie mają w Polsce ubezpieczenie, od 55 € za miesiąc