Menu Zamknij

ZALETY UBEZPIECZENIA W EUROKV.pl

✅Ubezpieczenie bez ograniczenia kosztów
✅Leczenie odbywa się w Niemczech – dostęp do jednej z najlepszych służb zdrowia w Europie
✅Ubezpieczenie spełnia warunki niemieckie
✅Składka w euroKV.pl ma jedną cenę i obejmuje 3 rodzaje ubezpieczeń: Zdrowotne + OC + wypadkowe
✅Możliwość opłacania składki miesięcznie
Stałe ubezpieczenie np. na 12 miesięcy z możliwością przerwania w dowolnym momencie np. w przypadku powrotu do Polski
✅Ubezpieczenie na 12 miesięcy pozwala na leczenie także po powrocie do Polski
✅Ubezpieczenie ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Infolinia

+49 2171 7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Jak przebiega proces nabycia ubezpieczenia zdrowotnego w euroKV?

Osoba chętna by nabyć ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd do Niemiec kontaktuje się z doradcą ubezpieczeniowym euroKV. W trakcie pierwszej rozmowy zbierany jest wywiad, dotyczący takich elementów pobytu w Niemczech jak: długość pobytu, charakter – czy jedziesz turystycznie, do pracy sezonowej, będziesz prowadzić firmę czy studiować. Słuchamy też klientów, którzy określają nam pułap składki i ile mogą wydać na comiesięczne opłaty związane z ubezpieczeniem.

Po otrzymaniu wszystkich ww. danych konsultant euroKV dokonuje selekcji ubezpieczeń i przedstawia kilka – kilkanaście najkorzystniejszych i dopasowanych do potrzeb klienta ofert ubezpieczeniowych. Co istotne – różnorodność ich nie oznacza, że są bardzo drogie. Zawsze stać Cię na ubezpieczenie zdrowotne z euroKV.

Nie oszczędzaj pozornie tych kilkudziesięciu € miesięcznie – faktyczne koszty leczenia, gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy € i potrafią zrujnować Twój budżet domowy i zadłużyć Cię na długie lata. Nawet jeżeli wrócisz do Polski, niemiecki ubezpieczyciel posiada odpowiednie instrumenty prawne, by ściągnąć z Ciebie niezapłacone składki czy koszt leczenia w Niemczech.

FIRMA W NIEMCZECH I UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE Z roku na rok rośnie liczba polskich obywateli, którzy decydują się na założenie własnej firmy w Niemczech.  W Niemczech…