Menu Zamknij

Jesteśmy obecni w Internecie !

Szukaj nas we wszystkich social mediach w internecie:

 • facebook

 • google+

 • youtube

 • instagram

 • twitter

Nowoczesne ubezpieczenia i pełna wiedza o polisach w internecie tylko dzięki euroKV. 

Infolinia

+49 2171-7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Google+

Google + to serwis społecznościowy firmy Google. Jeśli dodacie różne osoby i strony do kręgów w Google+, to wpisując dane hasło w wyszukiwarkę rośnie szansa, że zobaczycie treści, które te osoby lub strony publikują.

Youtube

serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, ocenianie i komentowanie filmów, znajdziesz tam nasze wykłady i informacje o ubezpieczeniach, oferowanych dla Polaków w całej Europie.

Instagram

Instagram to nie tylko miejsce do prezentowania mody, chyba że mody na ubezpieczenia zdrowotne. A więc jesteśmy stylistami i wyznaczamy zdrowe trendy w zabezpieczaniu się na wyjazd za granicę.

Twitter

Tak mało słów, tak wiele do powiedzenia o ubezpieczeniach zdrowotnych. Ale ważne informacje potrafimy zawrzeć nawet na Twitterze. euroKV - styliści ubezpieczeniowi od zadań specjalnych. Śledź nasze wpisy na Twitterze.

Facebook

Jeżeli firmy nie ma na facebooku, nie ma jej w rzeczywistości. Więc euroKV jest i nadaje nowości na facebooku. Śledź nas i czytaj o najnowszych, tanich ubezpieczeniach zdrowotnych gdy planujesz wyjazd za granicę.

WhatsApp

Jesteśmy nowocześni, działamy na odległość, załatwiamy wszystkie formalności, związane z polisami ubezpieczeniowymi bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie szczegóły ustalimy online, a polisę wyślemy Ci mailem.

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech - korzyści

Obowiązek ubezpieczeniowy, jaki ciąży na wszystkich obywatelach Niemiec, ale i cudzoziemcach, tam przebywających to nie tylko zdawałoby się obciążenie finansowe, które można zminimalizować do absolutnego minimum, ale przede wszystkim korzyści dla posiadacza polisy.

Korzyści z posiadania ubezpieczenia zdrowotnego:

 • dostęp do jednej z najlepszych w Europie służb zdrowia,
 • możliwość leczenia się u niemieckich specjalistów, światowej klasy,
 • dostęp do leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego,
 • leki,
 • transport medyczny
 • w przypadku państwowego ubezpieczenia możliwość dopisania do ubezpieczenia członków rodziny
 • posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego jest wymogiem dla uznawania naszego pobytu w Niemczech za w pełni legalny

Ubezpieczenia dla opieki

Tanie ubezpieczenia w Niemczech dla opiekunki seniora? Tak ! Samodzielnie porównywanie ofert i ich wyszukiwanie osobom niezwiązanym z rynkiem ubezpieczeń zawodowo zwykle zajmuje wiele czasu. Dlatego warto zwrócić się do fachowców euroKV.
Składka 30 €/miesiąc dla opiekunki seniora to nasz hit !

Ubezpieczenia dla budowlanki

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla budowlanki od 55 € / miesiąc (do 12 miesięcy) 1 cena – 3 ubezpieczenia (zdrowotne/OC/wypadkowe) - 5,5 €/dzień za prywatne ubezpieczenie zdrowotne na rok Hit ! Ubezpieczenie bez wkładu własnego !

Ochrona cywilna

Ubezpieczenie OC chroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone osobom trzecim przez Ciebie, Twoją firmę, Twoich bliskich czy Twojego zwierzaka. Warto zabezpieczyć się na przyszłość, gdyż odszkodowania z tytułu szkód potrafią wynosić tysiące i dziesiątki €.