Menu Zamknij

Różne produkty ubezpieczeniowe euroKV ale zawsze…    niska cena / wysoka jakość !

W bogatej palecie ubezpieczeń na czas pobytu za granicą mamy:

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia NW

Ubezpieczenia emerytalne

Ubezpieczenia komunikacyjn

I wiele, wiele innych dopasowanych do Twoich aktualnych potrzeb

Nie zwlekaj, zadbaj o swój święty pokój i bezpieczeństwo za granicą – ubezpiecz się w euroKV.

 

Infolinia

+49 2171-7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Tanie, skuteczne, błyskawiczne ubezpieczenia dla Polaków w DE.

euroKV na topie !

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wyborze ubezpieczenia gdy mieszkasz, pracujesz lub prowadzisz firmę w DE?

działamy od lat na rynku niemieckich ubezpieczeń

znamy preferencje Polaków – ubezpieczenie ma być tanie i dobre

wiemy, jak dopasować ubezpieczenie dla każdego klienta indywidualnie

ubezpieczenie zdrowotne to u nas zawsze pakiet obejmujący OC + NW, płacisz za 1 dostajesz 3 ubezpieczenia

ubezpieczenie od 1 € dziennie…nikt tego nie oferuje, euroKV – tak !

niemieckie ubezpieczenie możesz u nas wykupić przez internet – komunikując się online przez WhatsApp czy Messenger

 

Ubezpieczenia dla opieki

Gdy podejmiesz pracę w charakterze opiekunki seniora w Niemczech, musisz mieć pewność, że w razie choroby otrzymasz stosowne wsparcie medyczne w tym kraju. A to zapewnisz sobie dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu wykupionemu w euroKV. Bądź mądra, bądź odpowiedzialna, zadbaj o swoją polisę w DE.

Ochrona cywilna

OC to coraz bardziej szanowane ubezpieczenie, które chroni nas od zgubnych konsekwencji wyrządzenia szkody innej osobie czy jej rzeczy przez nas, czy naszych bliskich. Dlatego gdy nie chcesz się zadłużać i latami płacić kosztów odszkodowania zdecyduj się na wygodne, niedrogie OC w euroKV.

Ubezpieczenia dla Budowlańców

Polskie firmy budowlane w Niemczech zwłaszcza te jednoosobowe gewerbe to dzisiaj w Niemczech codzienność. Ale czy każdy właściciel myśli kompleksowo o swojej pracy w tym kraju? Czy dba o ubezpieczenie zdrowotne, które jest niezbędne dla działalności i legalności pobytu w Niemczech? Budowlańcu, jeżeli jeszcze nie masz ubezpieczenia to jeszcze dziś wykup go w euroKV.

Ubezpieczenia dla budowlańców z ryzykiem

Branża budowlana jest szczególnie narażona nie tylko na ryzyko urazów i chorób zawodowych ale i na odpowiedzialność za błędy w sztuce. Dlatego gdy prowadzisz firmę budowlaną w Niemczech pomyśl o jej ubezpieczeniu na wypadek ewentualnych szkód czy błędów wyrządzonych w trakcie realizacji zlecenia.

Ubezpieczenia dla Polaków w świecie

Polak podróżuje coraz więcej i coraz dalej. To już nie tylko Europa otwartych granic, ale jesteśmy obecni na całym świecie. Gdziekolwiek się udajesz, a szczególnie w daleką podróż pomyśl o najważniejszym elemencie podróży – spokoju i komforcie wyjazdu, który zyskasz dzięki ubezpieczeniu wykupionemu w euroKV.

Praca sezonowa i ubezpieczenia

Wiosna, lato to okres szczególnej aktywności Polaków podejmujących pracę sezonową za granicą. Można dorobić do domowego budżetu w Niemczech, Holandii czy UK. Zawsze jednak wyjeżdżając do pracy sezonowej zabezpiecz się i wykup na te kilka tygodni czy miesięcy ubezpieczenie zdrowotne, które przyda Ci się w razie choroby za granicą.

Niedrogie ubezpieczenie – drogie zdrowie i życie

Wielu Polaków, udających się w podróż za granicę zapomina o jednym z najważniejszych obowiązków, jaki na nich ciąży – ubezpieczenie się na wypadek choroby, urazu, szkód etc. gdy przebywamy w innym kraju. Najczęściej opieka zdrowotna za granicą jest na o wiele wyższym poziomie niż w Polsce, ale i koszty leczenia są bardzo wysokie. Dlatego warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie, które uwolni nas od dodatkowych kosztów, gdy będziemy musieli korzystać z zagranicznej służby zdrowia.

euroKV – Twoja opieka za granicą

Bez barier językowych bo mówimy po polsku, bez ukrytych kosztów, bez tekstu małym druczkiem. Solidnie, uczciwie, tanio ubezpieczamy Polaków na całym świecie. Teraz Twój ruch – zapytaj naszego doradcę jak najtaniej i najlepiej ubezpieczyć się w zależności od charakteru wyjazdu.

 Dlaczego euroKV?

n      Mówimy jak jest z ubezpieczeniami za darmo

n      Ubezpieczamy tanio – od 1  dziennie

n      Nie ukrywamy dodatkowych kosztów

n      Dbamy o Klienta nie tylko w trakcie zakupu polisy ale podczas całego okresu jej ważnosci