Menu Zamknij

Ubezpieczenie – Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

Nasze hity ubezpieczeniowe

1. UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI –                                                                                                    55€/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

2. UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA – 6€/miesiąc

             JEDNA CENA – 3 UBEZPIECZENIA !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

+49 2171 7769612

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Jeżeli prowadzisz już firmę Niemczech i zatrudniasz pracowników to to ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Zawiera w sobie 3 ważne elementy:

Ubezpieczenie  ZDROWOTNE + Ubezpieczenie WYPADKOWE  + OC Ochrona cywilna    

Dlatego nazywamy je Golden Insurance Trio.

ubezpieczenia gewerbe

ZALETY UBEZPIECZENIA W EUROKV.pl

✅Ubezpieczenie bez ograniczenia kosztów
✅Leczenie odbywa się w Niemczech – dostęp do jednej z najlepszych służb zdrowia w Europie
✅Ubezpieczenie spełnia warunki niemieckie
✅Składka w euroKV.pl ma jedną cenę i obejmuje 3 rodzaje ubezpieczeń: Zdrowotne + OC + wypadkowe
✅Możliwość opłacania składki miesięcznie
Stałe ubezpieczenie np. na 12 miesięcy z możliwością przerwania w dowolnym momencie np. w przypadku powrotu do Polski
✅Ubezpieczenie na 12 miesięcy pozwala na leczenie także po powrocie do Polski
✅Ubezpieczenie ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jakie ubezpieczenie zdrowotne wybrać do pracy w Niemczech

Jeżeli nie wiesz jakie ubezpieczenie będzie dla Ciebie najbardziej korzystnym na czas pobytu w Niemczech powinieneś szczegółowo zbadać dostępne na rynku oferty. Nie masz czasu na porównywanie i kalkulację ofert? Nie pozwala Ci na to słaba znajomość języka niemieckiego i prawa ubezpieczeniowego? Pozwól sobie pomóc. Specjaliści od ubezpieczeń w EuroKV w ciagu 24 h przygotują dla Ciebie optymalną ofertę ubezpieczenia zdrowotnego. W EuroKV pracujemy na Twoje bezpieczeństwo.

Czy warto wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech?

Jesteś z natury oszczędny? Szukasz dobrego, taniego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech? Jesteś w dobrym miejscu. Zadzwoń już dzisiaj do EuroKV po skrojoną na miarę ofertę ubezpieczenia zdrowotnego dla Ciebie i Twojej rodziny. Mamy najlepsze ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji. Mówimy po polsku i niemiecku. +49 2171 776912

Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech?

Szukasz informacji na temat prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech? Planujesz wyjazd do pracy a może już mieszkasz na terenie Niemiec i chcesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradcy ubezpieczeniowi Carebiuro śledzą nieustannie oferty niemieckich towarzystw ubezpieczeniowych by każdego dnia móc przedstawiać naszym Klientom te najbardziej korzystne jeżeli chodzi o zakres i cenę. Niska stawka wcale nie musi oznaczać niskiej jakości ubezpieczenia. Już dzisiaj sprawdź co możesz skorzystać na wykupieniu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech.

ŚWIADCZENIA 1 CENA – 3 UBEZPIECZENIA
DODATKI

✔ 1.【UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE 】

+ Ubezpieczenie Wypadkowe w TARYFIE

—– BEZ UDZIALU WLASNEGO 0,00 € —–

+ OC , ochrona cywilna

✅ Wizyty u lakarzy – medycznie konieczne leczenie ambulatoryjne

+ Ubezpieczenie ZDROWOTNE

✅ Leczenie szpitalne w ogólnej klasie opieki (pokoje wieloosobowe) – bez usług opcjonalnychf

+ Aplikacja z Polskimi lekarzami

✅ Przepisane leki i środki zaradcze

+ Bezgotówkowy wniosek do rozliczeni z lekarzem

✅ Środki okulistyczne (okulary, soczewki itp.) do 100,00 EUR po okresie oczekiwania wynoszącym 6 miesięcy

Plastikowa karta z ubezpieczenia

✅ Leczenie przeciwbólowe stomatologiczne, w tym wypełnienia stomatologiczne
 
✅ Medycznie niezbędne protezy do 300,00 € na pobyt do 6 miesięcy i do 600,00 € na pobyt do 12 miesięcy

TARYFY BEZ KOSZTÓW WŁASNYCH

✅ Odpowiedzialność za zdolność do transportu (maksymalnie do 1 miesiąca)
 
✅ Ransport ciała do kraju rodzimego w przypadku zgonu lub pochówek do 10000,00 EUR
 
— BEZ UDZIALU WLASNEGO 0,00 € —
 
 

✔ 2.【 OC 】

 
✅ Szkody osobowe i uszkodzenia mienia do 1,5 mln EUR
 
✅ Deportacja do 3000,00 EUR
 
 

W TARYFIE ROCYNEJ

✔ 3.【 UBEZPIECZENIE WYPADKOWE 】

– Jesteś ubezpieczony w Polsce 6 tyg.
✅ Kwota przy inwalidztwie 25000,00 EUR
– masz ciągłość ubezpieczenia
✅ Kwota w przypadku zgonu 10000,00 EUR
– niższą i pewna składk

 

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Niemiecka służba zdrowia i system jej funkcjonowania jest najstarszym i bezapelacyjnie najlepszym w Europie. W Niemczech jest ponad 250 kas chorych działających na zasadzie non-profit oraz dziesiątki towarzystw ubezpieczeniowych, w których można się ubezpieczyć prywatnie. Prawie wszyscy obywatele mieszkający i zameldowani w Niemczech są ubezpieczeni. Pracownicy, których roczne dochody brutto nie przekraczają 50 000 EUR, są automatycznie zapisywani do jednej ze 130 publicznych kas chorych, w których obowiązują jednolite składki dla wszystkich ubezpieczonych, opłacane wspólnie przez pracownika i pracodawcę. Poza ustawowym ubezpieczeniem zdrowotnym oferowanym przez sektor publiczny w Niemczech można wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne (z tej możliwości korzysta około 11% mieszkańców). Zachętą dla Klientów, chcących korzystać z prywatnych kas chorych są różnego rodzaju dodatkow pakiety świadczeń, obejmujące między innymi zakup okularów korekcyjnych, dodatkowe świadczenia dentystyczne czy zagraniczną opiekę dentystyczną. Co istotne prywatne ubezpieczenie zdrowotne staje się atrakcyjną alternatywą ze względu na stałe podwyżki składek serwowane przez publiczny sektor ubezpieczeń.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest dostępne dla wszystkich cudzoziemców, w tym Polaków, przebywających na terenie Niemiec, tam zameldowanych i tam pracujących szczególnie na zasadzie samozatrudnienia gewerbe. Ten typ ubezpieczenia jest szczególnie kuszący dla ludzi młodych, dobrze zarabiających i cudzoziemców prowadzących własną działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Wybór prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego gwarantuje nam wiele profitów, takich jak:

– składka nie jest uzależniona od wysokości naszych dochodów ( w państwowym im wyższe dochody tym wyższa składka ubezpieczeniowa )

– indywidualny zakres świadczeń

– indywidualna ochrona ubezpieczeniowa – w zależności od zakresu usług wybranego ubezpieczenia – brak ograniczeń, skierowań, limitów na ilość wizyt możliwość wyboru pokoju w szpitalu, leczenie u specjalistów medycyny naturalnej, ważność ubezpieczenia na całym świecie, pokrycie kosztów transportu z zagranicy

–  pełna refundacja kosztów leczenia

– osobne umowy dla każdego z członków rodziny

– przyjmowanie do lekarza z badaniami lekarskimi

– dowolny wybór lekarza i szpitala zapewniający wysoki poziom i komfort przy korzystaniu z usług medycznych –

– 1 lub 2 osobowa sala chorych

– leczenie przez ordynatora lub wysokiej klasy specjalistę

– lekarze wszystkich specjalności udzielają bezpłatnych konsultacji

– zwrot kosztów prowadzenia ciąży

– zwrot kosztów za protezy zębowe i leczenie stomatologiczne z użyciem najlepszych materiałów – złoto, ceramika

– zwrot składek w przypadku niekorzystania ze świadczeń lekarskich (w zależności od taryfy, nawet do 6 składek za rok niekorzystania ze świadczeń)

– gwarancja świadczeń przez cały okres trwania polisy

– łatwość modyfikacji umowy ubezpieczenie lub  jej rozwiązania np. w momencie powrotu do Polski

– zwiększone poczucie bezpieczeństwa na wypadek choroby

Prywatne ubezpieczenie jest szczególnie polecane osobom,  które nie są objęte obowiązkiem państwowego ubezpieczenia zdrowotnego czyli np. osoby z dochodami powyżej 50 tysięcy €, urzędnicy państwowi oraz osoby prowadzące samodzielną działalność gospodarczą tzw. gewerbe. Jak mówią statystyki właśnie tę formę prawną najczęściej wybierają Polacy, którzy decydują się na założenie firmy w Niemczech.

Prywatne towarzystwa ubezpieczeniowe oferują szerszy zakres ubezpieczeń, których ustala się indywidualnie. Decyzja o wysokości udziału własnego w tym przypadku także należy do ubezpieczającego się. Udział własny wyznacza o jaki procent ubezpieczyciel obniży nam składkę oraz o jaki procent obniży nam wysokość świadczeń, gdy będziemy korzystać z opieki zdrowotnej. Im wyższy udział własny ubezpieczającego tym niższa jego składka i odwrotnie.

Czym różni się obsługa państwowej służby zdrowia od tej, której koszty pokrywa prywatne ubezpieczenie? Tym co wyróżnia in plus prywatny dostęp do służby zdrowia to zindywidualizowany zakres ubezpieczenia i świadczeń. Co istotne nie dopłacamy nic do ubezpieczenia czego oczekuje od nas państwowa służba zdrowia. Tym co szczególnie przekonuje to prywatnego ubezpieczenie to możliwość leczenia się w prywatnych szpitalach, co jest niedostępne dla osób ubezpieczonych w państwowej kasie chorych. A prywatny szpital to najwyższy poziom komfortu pobytu i dostępu do specjalistów. Od strony technicznej rozliczenie z lekarzem/szpitalem odbywa się na zasadzie wystawienia rachunku na naszą osobę, który to potem rachunek jest przekazany do prywatnej ubezpieczalni.

Składki ubezpieczenia zdrowotnego w prywatnej kasie chorych wcale nie muszą być drogie. Składki na ubezpieczenie prywatne oblicza się indywidualnie według ryzyka osobistego. Przy zawieraniu umowy pod uwagę  bierze się szczególnie stan zdrowia, wiek ubezpieczonego i taryfę w danym towarzystwie ubezpieczeniowym. Kryterium dla wyznaczenia wysokości stawki nie jest wysokość dochodu. Istnieje kilka podstawowych taryf w których miesięczna składka wynosi około od 80 do 150 euro miesięcznie (w zależności od długości pobytu i wieku). Są to taryfy preferencyjne, przeznaczone dla  osób przyjeżdżających do Niemiec i nie zdecydowanych jeszcze na jak długi okres czasu w Niemczech zostaną.

Na co należy zwrócić uwagę w momencie wyboru prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech?

– jak długo działa na rynku

– jaka jest sytuacja finansowa towarzystwa ubezpieczeniowego

– czy posiada różnorodne oferty i taryfy

– czy zwraca składki za niewykorzystane usługi

– czy kontakt z ubezpieczalnią jest możliwy na wielu płaszczyznach – telefon, mail, infolinia, panel klienta

Przy podjęciu decyzji w sprawie prywatnego ubezpieczenia zdrowotne, należy pamiętać, że każdy członek rodziny musi ubezpieczyć się indywidualnie. Każda z osób chętnych na prywatne ubezpieczenie musi przejść przez proces aplikacyjny w trakcie którego badany jest szczegółowo nasz stan zdrowia. W niektórych przypadkach towarzystwo ubezpieczeniowe może także od nas oczekiwać przynajmniej minimalnego okresu zameldowania/zamieszkania na terenie Niemiec.

Jak ważne jest zabezpieczenie na wypadek choroby okazuje się najpóźniej kiedy się jest chorym lub ulegnie wypadkowi. Zalecamy gorąco i z pełną odpowiedzialnością skorzystanie z naszych usług. W Carebiuro sprawdzisz przyszłe składki, złożysz wniosek aplikacyjny i zawrzesz umowę na prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Wszystkie formalności załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu. Specjaliści od ubezpieczeń Carebiuro są do Twojej stałej dyspozycji. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie ubezpieczeń.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne na 12 miesięcy – od 55 € / miesiąc – dla Budowlaców, Pracowników różnych zawodów i opieki

 • ubezpieczenie zdrowotne – lekarz pierwszego kontaktu + leczenie szpitalne + leki
 • 3 ubezpieczenia w cenie 1 – zdrowotne, OC i wypadkowe
 • Bez udziału własnego – 0 €

O wysokiej jakości oferowanych przez eurokv.de ubezpieczeń świadczy darmowy pakiet wspierający:

 • DARMOWA KARTA UBEZPIECZENIOWA – PLASTKIOWA
 • DARMOWA APLIKACJA
 • MIESIĘCZNA PŁATNOŚĆ SKŁADEK
 • PROSTE ROZWIĄZANIE UMOWY PRZY WYJEŹDZIE
Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl
Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl

Pamiętaj!

Brak ubezpieczenia zdrowotnego dzisiaj grozi wysokimi kosztami w przyszłości. Koszty leczenia, które będziesz musiał ponosić z własnej kieszeni mogą iść w tysiące €. Grozi Ci też konieczność nadpłaty zaległych, nieopłaconych składek wraz z odsetkami. Nie ryzykuj. Zatroszcz się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w Niemczech.

Tanie składki są w zasięgu ręki. Nie ufaj pośrednikom, którzy proponują Ci drogie polisy twierdząc, że ubezpieczenie zdrowotne zawarte na krócej niż 5 lat nie spełnia warunków ustawy ubezpieczeniowej. Nie daj zarabiać agentom, wykorzystującym Twoja niewiedzę.