Menu Zamknij

Ubezpieczenie – Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

Nasze hity ubezpieczeniowe

1. UBEZPIECZENIE DLA PRACUJĄCYCH – Cała Europa –                                                                              55€/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

2. UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA  – 6€/miesiąc

             JEDNA CENA – 3 UBEZPIECZENIA !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

+49 2171 776912

email

poczta@eurokv.de

 

Skype

eurokv

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Holandii

Jakie ubezpieczenie wybrać gdy jadę do Holandii do pracy

Planujesz wyjazd do pracy do Holandii i nie wiesz jak przygotować się do wyjazdu? Nie znasz języka obcego, nie wiesz jakie dokumenty musisz skompletować, żeby się  zameldować i zarejestrować w Holandii? A ubezpieczenie, czy pomyślałeś już o ubezpieczeniu na wypadek choroby czy nieszczęśliwego wypadku ? Jeżeli to wszystko jeszcze przed Tobą skorzystaj z pomocy fachowców. W Carebiuro wiemy jakie ubezpieczenie jest konieczne byś czuł się komfortowo w trakcie wyjazdu do Holandii. Dobierzemy dla Ciebie tanią polisę, dzięki której będziesz miał dostęp do holenderskiej służby zdrowia bezpłatnie. Zapraszamy już dzisiaj na bezpłatne konsultacje.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne na 12 miesięcy – od 55 € / miesiąc – dla Budowlaców, Pracowników różnych zawodów i opieki

 • ubezpieczenie zdrowotne – lekarz pierwszego kontaktu + leczenie szpitalne + leki
 • 3 ubezpieczenia w cenie 1 – zdrowotne, OC i wypadkowe
 • Bez udziału własnego – 0 €

O wysokiej jakości oferowanych przez eurokv.de ubezpieczeń świadczy darmowy pakiet wspierający:

 • DARMOWA KARTA UBEZPIECZENIOWA – PLASTKIOWA
 • DARMOWA APLIKACJA
 • MIESIĘCZNA PŁATNOŚĆ SKŁADEK
 • PROSTE ROZWIĄZANIE UMOWY PRZY WYJEŹDZIE

Ubezpieczenie na wyjazd do pracy do Holandii

By przygotować się do wyjazdu do pracy w Holandii należy zadbać zawczasu o wiele spraw, tak by po osiedleniu się już na miejscu móc skupić się na pracy i rodzinie i nie ponosić dodatkowych, niepotrzebnych kosztów będących konsekwencją naszej niefrasobliwości lub niewiedzy. Mamy nadzieję, że poniższe informacje przyczynią do solidnego przygotowania do wyjazdu przez Państwa do Holandii.

Decyzja podjęta – wyjeżdżamy do Holandii do pracy. Jakie dokumenty należy przygotować na wyjazd – na pewno przydadzą się dowód tożsamości ( paszport/dowód), świadectwa ukończenia szkół, studiów, certyfikaty zawodowe, dyplomy świadczące o znajomości języka obcego. Jeżeli zamierzasz pracować legalnie lub tak samo prowadzić swoją działalność, upewnij się jakie są koszty początkowe, jakie podatki będziesz płacić, gdzie i jakie ubezpieczenie zdrowotne będziesz mógł wykupić.

Tak więc ubezpieczenie. Jakie rodzaje ubezpieczeń są dostępne w Holandii?

Jakie korzyści wynikają z ubezpieczenia?

Opłacane przez nas ubezpieczenie pozwala na darmowe leczenie u lekarza domowego, specjalisty, w szpitalu oraz na darmowe leki. Warto pamiętać, że  w przypadku poważniejszych chorób wymagających interwencji specjalisty (np. operacja) obowiązuje coś takiego jak ryzyko własne. Koszt tzw. wkładu własnego – ryzyka wynosi około 350 € / wizytę /zabieg.

Co obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne ?

– podstawową opiekę lekarską w tym specjalistów – dentysty, ginekologa, położnej,

– pobyt w szpitalu

– rehabilitację i terapie zajęciowe

– leki

Jeżeli poszerzymy pakiet o dodatkowe usługi radzimy wybrać np. możliwość zakupu okularów i szkieł kontaktowych, poradnictwo dietetyczne czy fizjoterapię.

 

Podsumowanie, Tanie ubezpieczenie zdrowotne

Jeżeli nie chcesz sie ubezpieczać samodzielnie – jest to dość trudne, ponieważ należy wyszukać samodzielnie najlepszą ofertę a następnie załatwić wszystkie formalności towarzystwem ubezpieczeniowym, skorzystaj z naszej pomocy.  Najtańszą ofertę ubezpieczeniową w Holandii można wybrać i zamówić poprzez naszą stronę lub kontaktując się z naszym doradcą ubezpieczeniowym. Wybierając odpowiednią ubezpieczalnie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset euro  rocznie – my w EuroKV.pl wiemy jak to zrobić. Zespół naszych brokerów ubezpieczeniowych codziennie ubezpiecza dziesiątki Polaków pracujących i mieszkających w Holandii. Zaifaj specjalistom, zaufaj Carebiuro i pozyskać pewność i bezpieczeństwo za granicą.

Czy trzeba się ubezpieczyć jadąc do pracy w Holandii

Czy trzeba się ubezpieczyć wyjeżdżając do pracy w Holandii? TAK, trzeba. Jeśli nie masz to ryzyko z tym związane bierzesz sam na siebie. Bez ubezpieczenia będziesz zmuszony zapłacić za wszystkie usługi medyczne w Holandii z własnej kieszeni. A koszty te mogą iść w tysiące euro. Dalej chcesz ryzykować? A może lepiej wykupić ubezpieczenie. Doradcy EuroKV pomogą Ci w wyborze optymalnego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny na czas pobytu w Holandii.

W eurokv.de jesteśmy doradcami naszych klientów – nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń. Relacje z klientami budujemy na uczciwości, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jeśli szukacie Państwo dobrych i tanich ubezpieczeń oraz profesjonalnej obsługi zapraszamy do zapoznania się z ofertą eurokv.de. Wszystkie konsultacje i porównanie ofert są bezpłatne i niezobowiązujące.

Kary za brak ubezpieczenia zdrowotnego – czego się spodziewać, czego się obawiać?

Wielu Polaków wyjeżdżających do Niemiec zwłaszcza do pracy decyduje się na podjęcie ryzykownego kroku jakim jest pozorna oszczędność na kilkudziesięciach € składki ubezpieczeniowej. Zgodnie z ustawą § 193 ust. 4 VVG osoby nie posiadające ubezpieczenia zdrowotnego, podlegają karze finansowej:

 • do 6 miesięcy kara jest równa wysokości miesięcznej składki
 • za każdy następny miesiąc kara ta wynosi 1/6 składki miesięcznej ubezpieczenia.

Brak ubezpieczenia to pozorna oszczędność ! Nie ryzykuj narażenia się na zbędne koszty !

Oprócz braku dostępu do niemieckiej służby zdrowia – konieczności regulowania za wizyty, leczenie i recepty opłat z własnej kieszeni, a te potrafią być bardzo drogie – nawet idące w tysiące €, narażamy na konsekwencje finansowe także naszych bliskich, których moglibyśmy ubezpieczyć w ramach jednej umowy ubezpieczeniowej.

Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl
Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl

 

Twoje ubezpieczenie w EuroKV

 • ubezpieczenie
 • zdrowotne – lekarz pierwszego kontaktu + leczenie szpitalne + leki
 • 3 ubezpieczenia w cenie 1 – zdrowotne, OC i wypadkowe
 • Bez udziału własnego – 0 €

O wysokiej jakości oferowanych przez eurokv.de ubezpieczeń świadczy darmowy pakiet wspierający:

 • DARMOWA KARTA UBEZPIECZENIOWA – PLASTKIOWA
 • DARMOWA APLIKACJA
 • MIESIĘCZNA PŁATNOŚĆ SKŁADEK
 • PROSTE ROZWIĄZANIE UMOWY PRZY WYJEŹDZIE

 

W eurokv.de jesteśmy doradcami naszych klientów – nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń. Relacje z klientami budujemy na podstawie zaufania i dobrej porady.

Chcesz zobaczyć dokładniej taryfy i co otrzymasz? Kliknij tu.