Menu Zamknij

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech

Ubezpieczenie zdrowotne a praca sezonowa w Niemczech

to sprawy ze sobą bardzo ściśle powiązane. Każda osoba pracująca w Niemczech musi mieć polisę zdrowotną, także pracownik sezonowy, czyli tymczasowo pracujący poza granicami własnego ojczystego kraju. Polacy jeżdżą do Niemiec na dowolny czas, na miesiąc, dwa, trzy lub pół roku. W lecie pracownicy sezonowi są zatrudnieni w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie, zajmują się hodowlą zwierząt. Polacy pracują solidnie w przetwórniach i fabrykach. Opiekunki osób starszych z Polski mają sporo pracy o każdej porze roku, niektóre pracują w Niemczech na stałe, a inne sezonowo, dzieląc się ze zmienniczką taką pracą. Ubezpieczenie w Niemczech dla Polaków oferuje wiele firm, a liderem rynku jest Eurokv.de, solidna agencja ubezpieczeniowa posiadająca szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych w niewysokich cenach. Doskonałe są w tej firmie tanie oferty ubezpieczeń niemieckich. Klienci mogą zawrzeć umowę na miesiąc, dwa czy trzy do nawet pięciu lat. Doskonała polisa zdrowotna to sprawa obowiązkowa dla osoby zameldowanej w Niemczech, nawet przez krótki czas. Dla osób pracujących sezonowo polecane jest także ubezpieczenie OC, czyli dające bezpieczeństwo w sytuacji, gdy ubezpieczony zniszczy lub uszkodzi przypadkowo cudzą własność. Ubezpieczony nie zapłaci odszkodowania sam, lecz takie zobowiązanie przejmie za niego ubezpieczyciel. Ubezpieczenie OC obowiązuje także podczas urlopu w Polsce, czyli kraju pochodzenia pracownika, bo przecież szkoda tam także może nastąpić. Obecnie tylko Eurokv,de posiada bardzo tanie oferty ubezpieczeń w Niemczech. Eurokv.de może zaoferować doskonałą polisę, przedstawić jej walory w języku polskim. Nie tylko ubezpieczenie zdrowotne jest ważne na taki czas. Wypadkowe także może się przydać, szczególnie w przypadku pracy fizycznej.

Co daje polisa zdrowotna?

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech daje bardzo wiele – badania ogólne oraz specjalistyczne, konsultacje z internistą, wizyty u lekarzy specjalistów, transport do szpitala, leczenie szpitalne, rehabilitację, masaże, inhalacje oraz pomoc ratownika medycznego, gdy zaistnieje taka potrzeba. Dzięki polisie zdrowotnej można bezpiecznie pracować w Niemczech, nawet przez niedługi czas. Eurokv.de dba o każdego ubezpieczonego i ma dla niego to, co najlepsze. Ubezpieczenie za granicą oferuje firma Eurokv.de. Ubezpieczenie zdrowotne a praca sezonowa w Niemczech ma także ta firma w swojej ofercie.

 

Dlaczego warto wybrać Eurokv.de?

Ponieważ jest to firma solidna i dająca pomoc w kwestiach ubezpieczeń. Klienci mogą liczyć na doradców tej firmy. Pomoc dostępna jest osobiście lub w opcji online. Rzetelnie i solidnie doradza się klientom w tej firmie. Eurokv.de ma do zaoferowania doskonałe polisy w różnych cenach. Eurokv.de to firma:

·        Solidna i rzetelna;

·        Niedroga;

·        Dbająca o klientów;

·        Mająca wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń;

·        Posiadająca szeroką wiedzę o ubezpieczeniach;

·        Udzielająca porad także w języku polskim.

·         Ubezpieczenie zdrowotne a praca sezonowa w Niemczech to dobra oferta tej firmy.

 

Koszt polisy zdrowotnej nie jest wysoki

Eurokv.de dba o klientów i ma polisy zdrowotne w doskonałych cenach. Wachlarz cen rozpina się od 30 do 95 euro miesięcznie, zależnie od zawodu, czasu przebywania na terenie Niemiec oraz wieku osoby ubezpieczonej. Misją tej firmy jest pomaganie zawsze oraz każdemu człowiekowi potrzebującemu pomocy. Ubezpieczenie zdrowotne 2018 to najlepszy produkt tej firmy. Zdrowotne ubezpieczenie dla pracownika sezonowego nie ma limitów na leczenie. To polisa najwyższej jakości, a polskie polisy mają limity do 10 000 czy 20 000 euro,  co w przypadku poważnego leczenia nie jest sumą wystarczającąm ponieważ leczenie w Niemczech jest doskonałe, ale do tanich bynajmniej nie należy. EKUZ jest dobry dla osoby przebywającej w Niemczech przez kilka dni turystycznie, a pracownik sezonowy musi mieć o wiele lepszą polisę. Ubezpieczenie można zawrzeć online, a dokumenty zostaną wysłane mejlem szybko i skutecznie. Wystarczy kilkanaście minut, aby sfinalizować operację takiego ubezpieczenia. Później polisa jest wysyłana tradycyjną pocztą. Ubezpieczenie zdrowotne a praca sezonowa w Niemczech to najlepsze rozwiązanie