Menu Zamknij

Ubezpieczenie – Profi jeśli chodzi o ubezpieczenia

Nasze hity ubezpieczeniowe

1. UBEZPIECZENIE DLA PRACUJĄCYCH – 55€/miesiąc (zawiera ubezpieczenie w Polsce)

2. UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA  – 6€/miesiąc

             JEDNA CENA – 3 UBEZPIECZENIA !

Łatwa obsługa ubezpieczenia: 

 • plastikowa karta ubezpieczeniowa
 • aplikacja na telefon
 • błyskawiczne przedłużenie polisy
 • wszystkie taryfy bez dopłaty – miażdżymy konkurencję – nikt nie oferuje takiej taryfy !
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia na podstawie gotowego wniosku
 • płatność bez konieczności posiadania konta bankowego w PL lub DE
 • płatność z polskiego konta w złotówkach

Infolinia

999 888 777

email

kontakt@eurokv.pl

Skype

eurokv

Czym grozi brak ubezpieczenia?

Czym grozi brak ubezpieczenia w Niemczech? – muszą wiedzieć wszyscy ludzie. Wiele osób chce mieć polisę, ale boi się wysokich kosztów. Tymczasem polisa wcale nie jest bardzo droga. Tanie oferty ubezpieczeń  niemieckich są dostępne, wystarczy tylko porównać oferty i wybrać korzystne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest obowiązkową rzeczą. Jednak wiele osób ryzykuje i nie ma takiej polisy. Czy brak polisy oznacza karę finansową? A ile kosztuje wizyta u lekarza bez takiego ubezpieczenia? Pytania można mnożyć, ale my mamy na nie odpowiedzi.

Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe. Polacy chcą czuć się bezpiecznie. Myślą, że polisa zdrowotna polska jest wystarczająca, tymczasem wcale tak nie jest. Od 2009 roku polisa stała się obowiązkowa. Warto wybrać niemiecką polisę, która chroni w pełni.

Co oferuje polska polisa?

Polska polisa zapewnia:

*ubezpieczenie z ograniczeniem kosztów leczenia;

* nieraz ubezpieczyciel przewozi chorego do Polski na kurację, a gdy chory wraca do Niemiec, to ubezpieczenie nie jest już obowiązujące;

* nie ma wsparcia informacyjnego w języku polskim;

* doradcy nie pomagają w wyborze lekarza oraz umówienia terminu wizyty;

* polisa jest przekazywana w formie papierowej.

Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe.

Polacy chcą czuć się bezpiecznie. Myślą, że polisa zdrowotna polska jest wystarczająca, tymczasem wcale tak nie jest. Od 2009 roku polisa stała się obowiązkowa. Warto wybrać niemiecką polisę, która chroni w pełni.

Co oferuje polska polisa?

Polska polisa zapewnia:

*ubezpieczenie z ograniczeniem kosztów leczenia;

* nieraz ubezpieczyciel przewozi chorego do Polski na kurację, a gdy chory wraca do Niemiec, to ubezpieczenie nie jest już obowiązujące;

* nie ma wsparcia informacyjnego w języku polskim;

* doradcy nie pomagają w wyborze lekarza oraz umówienia terminu wizyty;

* polisa jest przekazywana w formie papierowej.

Co daje niemiecka polisa?

*Eurokv.de nie ogranicza kosztów leczenia;

*Leczenie odbywa się w Niemczech;

*Doradcy firmy udzielają informacji w języku polskim;

* Klient ma pomoc przy wyborze lekarza oraz umówieniu wizyty;

* Klient dostaje plastikową kartę zdrowia, polisę na adres poczty elektronicznej oraz aplikację.

 

Osobom zainteresowanym źródłowymi dokumentami unijnymi o prawach i obowiązkach członków Unii Europejskiej w zakresie przepływu osób i zabezpieczenia społecznego obywateli Unii polecamy lekturę aktów prawnych:
    1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (Dz.U. L 200 z 7.6.2004, str. 1)
    2. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (WE) NR 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004 w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Tekst mający znaczenie dla EOG i dla Szwajcarii) (DZ.U L 284 z 30.10.2009, str. 1)
   3. DECYZJA NR S1 Komisji Administracyjnej ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego z dnia 12 czerwca 2009 r. dotycząca Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego
   4. DECYZJA NR S3 Komisji Administracyjnej ds. Zabezpieczenia Społecznego określającej świadczenia objęte zakresem art. 19 ust. 1 i art. 27 ust. 1 rozporządzenia nr 883/2004 oraz art. 25 lit. A) pkt 3 rozporządzenia nr 987/2009 Akty prawne prawa krajowego:
   5. Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r . o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 581) oraz niektóre akty wykonawcze do ustawy odnoszące się do koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Kiedy muszę się ubezpieczyć w Niemczech ? Czy mam mieć wykupione ubezpieczenie zdrowotne już w chwili przyjazdu do Niemiec czy zameldowania się na terenie Niemiec? A może mam na to czas i mogę je wykupić po 3 miesiącach pobytu w Niemczech?

 

Planując wyjazd do Niemiec na dłuższy pobyt, zwłaszcza o charakterze zarobkowym każdy cudzoziemiec a więc i obywatel Polski winien zaopatrzyć się w stosowne ubezpieczenie zdrowotne i posiadać je już w momencie wjazdu na teren Niemiec. Obowiązek ten jest uregulowany prawnie odgórnie przez prawodawcę niemieckiego i przepisy Unii Europejskiej, do której należy nasz kraj.

Jeżeli Twój pobyt w Niemczech ma charakter turystyczny, lub przebywasz tutaj by znaleźć pracę, a pobyt nie przekroczy 3 miesięcy wystarczającym ubezpieczeniem dla Ciebie jest prywatne ubezpieczenie turystyczne wykupione przed wyjazdem lub ubezpieczenie na bazie karty EKUZ.

Po 3 miesięcznym pobycie w Niemczech jesteś zobligowany do podjęcia formalności związanych z uporządkowaniem Twojego statusu – powinieneś się zameldować i wykupić ubezpieczenie zdrowotne w państwowej lub prywatnej kasie chorych.

Tanie ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech ma wiele firm, ale Eurokv.pl ma najtańsze oferty. Na pewno warto wydać od 30 do ok. 100 euro miesięcznie, by mieć doskonałą ochronę ubezpieczeniową.

Czym grozi brak ubezpieczenia w Niemczech? – EuroKV ten tekst udziela wszelkie odpowiedzi.

 1. Czy warto wydać pieniądze na polisę?

Niemcy nie mają takich dylematów. Chętnie kupują polisy. Polacy w Niemczech powinni nabyć polisę zdrowotną ustawową lub prywatną. AOK Niemcy to 350 euro za polisę ustawową. Polisa prywatna może być znacznie tańsza, za 30, 55 czy 95 euro można mieć ubezpieczenie z dobrym zakresem. Zapraszamy do kontaktu z doradcami Eurokv.de.

 1. Eurokv pomoże

Tanie oferty ubezpieczeń niemieckich posiada Eurokv.de. Może to być polisa zdrowotna, która jest obowiązkowa lub inne polisy, nieobowiązkowe – OC lub wypadkowa. Dzięki nim każda osoba dostaje ochronę i może korzystać niedrogo z leczenia podczas pracy na terenie Niemiec.

 1. Polisa dla każdego

Doskonała polisa dla każdego to jest to. Ubezpieczenia za granicą to pewność, że w razie choroby leczenie będzie zawsze w zasięgu ręki. Eurokv.de posiada polisy dla Polaków – doradza w języku polskim, zapewnia informację, ma polisy ubezpieczeniowe dla klientów zatrudnionych w niemieckich firmach, właścicieli gewerbe czy studentów.

 1. Dla niejednej osoby

Od 2009 roku osoby zatrudnione w Niemczech muszą zadbać o ubezpieczenie zdrowotne. Obecnie ubezpieczenie zdrowotne 2018 to wsparcie dla klientów. Polisa zdrowotna kosztuje niewiele, a jest najlepszą tarczą ochronną. Zapewnia szerokie spektrum usług medycznych w niewysokiej cenie. Opiekunka seniorów może mieć polisę już od 30 euro miesięcznie, gewerbe budowlana bez ryzyka otrzyma polisę za 75 euro, a gewerbe budowlana z ryzykiem zapłaci 95 euro.

 1. Polisę trzeba nabyć

Polacy jeżdżą do Niemiec do pracy. Warto tam pracować, bo zarobki są doskonałe. Polacy chętnie zakładają także firmy w Niemczech, bo to dla nich niezależność oraz doskonałe zarabianie. Tanie oferty ubezpieczeń niemieckich są godne uwagi i na pewno cenne. Wysoka jakość leczenia to wielki walor, a tania polisa daje wspaniałą polisę w niskiej cenie.

 1. Dbaj o siebie

W Niemczech polska polisa zdrowotna nie wystarcza – ma niskie limity na leczenie i często trzeba wozić Polaków na kuracje do kraju pochodzenie. Ubezpieczenie niemieckie natomiast zapewnia leczenie bez limitów kosztów. Obecnie ubezpieczenie zdrowotne dla Polaków w Niemczech jest oferowane przez firmę Eurokv.de.

 1. Czego chcą Polacy?

Na pewno dobrej pracy i bezpiecznego życia. Dobrze wynagradzaną pracę znajdą w Niemczech. Bezpiecznie można żyć dzięki polisie. Doskonałe dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne ma niejedna osoba dbająca o bezpieczeństwo i wiedząca, że brak polisy pociąga za sobą duże wydatki, czyli konieczność zapłaty zaległych składek. Eurokv.de poradzi w kwestii polis i na dodatek wszelkich informacji udzieli w języku polskim.

 1. Płać i korzystaj

Firma Eurokv.de może pomóc każdemu. Sprawy można załatwić online, bez odwiedzania biura. Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech są pożyteczne i na pewno należy się nimi zajmować. Eurokv.de zapewni polisy za 30, 55, 75 czy 95 euro – ceny są o wiele niższe niż u konkurencji.

 

 1. Polisy są dobrym produktem

Polacy często jeżdżą do Niemiec do pracy. W tym kraju muszą zadbać o polisę zdrowotną.  Eurokv.de pomaga od lat Polakom. Formalności załatwia się online, bez konieczności chodzenia od biura do biura. Doradcy firmy Eurokv.de doradzają klientom w języku polskim.

 • Jak żyć spokojnie na terenie Niemiec?

Spokojne życie na terenie Niemiec jest możliwe. Zapewnia je ubezpieczenie medyczne, dzięki któremu klienci mają leczenie medyczne w przychodni, kuracje w placówce szpitalnej, badania oraz transport osoby chorej do szpitala. Tanie oferty ubezpieczeń niemieckich rekomenduje Eurokv.de, czyli firma skoncentrowana na pomaganiu Polakom

 

Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl
Karta ubezpieczeniowa Eurokv.pl

 

 

Oferta skierowana do Polaków wyjeżdżających za granicę – ubezpieczenie na cały świat,  które daje nam ochronę nawet do 3 lat pobytu za granicą.

Szczególnie jest polecane dla Osób pracujących w Niemczech na samozatrudnieniu tzw. gewerbe oraz osób zameldowanych na stałe w innym kraju niezależnie od statusu zawodowego – nawet dla osób niepracujących.

Zaletą tego ubezpieczenia jest stała NIE ROSNĄCA stawka przez cały okres trwania ubezpieczenia nawet do 2 lat oraz posiadanie tzw. ochrony cywilnej (OC) w cenie do 6 €/ miesiąc/

Całkowity koszt ubezpieczenia za miesięcy to tylko od 30 € miesięcznie.

Koszt za ubezpieczenie przy ubezpieczeniu rocznym za miesiąc to tylko ok. 55€/miesiąc (zawiera ubezp. w Polsce, możliwość płacenia miesięcznie składki)